Komunikační a bezpečnostní produkty pro SMB představilo Cisco

Nové produkty a služby určené pro malé a střední podniky uvedla na trh firma Cisco. Jde o rodinu switchů, IP telefony a monitorovací software.


V prvním případě jde o přepínače řady Managed Switches 300 Series. Tyto switche mohou podle výrobce uspořit až 74% elektrické energie a jsouuž připraveny pro IPv6.

Dále byly představeny tři nové IP telefony a inovovaný software pro jejich správu. Přístroje série Cisco SPA 300 představují základní řešení pro podnikovou komunikaci, přinášejí však do SMB širokou nabídku pokročilých funkcí a také technologii HD voice. Nový software Office Manager zase umožňuje snadno spravovat řešení založená na Cisco Smart Business Communications System.

Cisco představilo i finančně nenáročné řešení kombinující IP kamery a monitorovací software. Jde o software Advanced Video Monitoring System (AVMS), vyznačující se jednoduchou obsluhou, jež umožňuje spravovat až 64 IP kamer, podporuje detekci pohybu a změn ve snímané scéně (odstranění či přidání předmětů). Zároveň byly uvedeny dvě nové IP kamery - VC 220 Dome se schopností pracovat ve zhoršených světelných podmínkách a VC 240 Bullet, která se svým robustním, voděodolným provedením hodí i pro venkovní instalace.Komentáře