Konference Get Social představí nový svět firemní spolupráce

Social business, založený na principech sociálních sítí a sociálních médií, rychle mění zaběhlé formy spolupráce ve firmách.


Get Social

Social business umožňuje lidem být kreativnější, snáze komunikovat a sdílet více nápadů po celé planetě. Firmy tak pružněji a rychleji reagují na požadavky trhu, pracují efektivněji, získávají snáze nové zákazníky a celkově jsou finančně úspěšnější. Social bussines je nastupující nový světový trend v podnikání, o kterém je dobré vědět víc.

Co se stane, když se spojí moderní technologie a nejlepší metody týmové spolupráce?

  • Poznejte, jak vnitropodnikové sociální sítě mění firemní kulturu na lepší a efektivnější místo pro práci.
  • Vytvořte svobodné a inspirující prostředí, kde lidé snadno najdou potřebné spolupracovníky, znalosti a informace.
  • Podpořte zapojení všech lidí do aktivit, zjistěte jejich názory, objevte nové nápady, zrychlete inovace a zvyšte efektivitu své organizace.
  • Použijte ve firmě principy sociálních médií. Vytvářejte virtuální komunity, podporujte neformální spolupráci a komunikaci. Sdílejte, hodnoťte, komentujte... Změňte firemní kulturu. Vybudujte si svět podle sebe.
  • Buďte v kontaktu s lidmi bez ohledu na vzdálenost. Nalézejte odpovědi na otázky. Uplatněte naplno lidský potenciál. Najděte experty, inovátory a názorové leadery.Konference Get Social
Místo konání: Praha
Termín: 5. - 6. června 2012
Více informací: www.getsocial.cz
Mediálním partnerem akce je Computerworld.Komentáře