LANDesk kupuje od VMwaru správní technologie Shavlik

LANDesk Software oznámil, že od VMwaru převzal řešení Protect, kterou VMware získal akvizící firmy Shavlik Technologies přede dvěma lety.

LANDesk kupuje od VMwaru správní technologie Shavlik


Prostřednictvím portfolia Shavlik Protect tak rozšiří svou nabídku pro uživatelsky orientovanou správy IT. Finanční podmínky uzavřené transakce zveřejněny nebyly.

Skupina produktů Protect umožňuje efektivně spravovat, monitorovat a zabezpečit prostředí IT, zahrnuje řešení pro centralizovanou správu softwarových záplat a inventarizaci aktiv pro systémy Windows a aplikace jiných dodavatelů pro virtuální i fyzické počítače.

Dále zahrnuje  centralizovaný antivirus, řízení spotřeby, tzv. ITScripting či schopnost nasazovat aktualizace a softwarové záplaty pro aplikace společnosti Microsoft i jiných dodavatelů v prostředí Windows pomocí produktu Microsoft System Center Configuration Manager (SCCM).

LANDesk tyto produkty uvádí na trh pod novými názvy - Shavlik Protect Standard (dříve VMware vCenter Protect Standard), Shavlik Protect Advanced (dříve VMware vCenter Protect Advanced), Shavlik SCUPDates (dříve VMware vCenter Protect Update Catalog) a Shavlik Patch SDK (dříve VMware vCenter Protect Engine).

Úvodní foto: © pressmaster - Fotolia.com


Komentáře