Lenovo má šest nových laptopů a stolních PC řady Legion

Více než rok po uvedení speciální řady herních zařízení Lenovo Legion výrobce rozšiřuje nabídku. Představila celkem šest nových zařízení – notebooky Lenovo Legion Y730 a Y530, počítače Lenovo Legion T730 a T530 v provedení tower a stolní PC Lenovo Legion C730 a C530 v provedení cube.

Lenovo má šest nových laptopů a stolních PC řady LegionModely Legion Y730 a Y530 spojují pracovní i herní povinnosti. Jsou vyrobeny z eloxovaného hliníku a mohou se pochlubit tenkým ohraničením kolem Full HD IPS displeje.

Lenovo vybavilo nové notebooky Legion dvouproudovým větracím systémem s přídavnými bočními ventilátory a větráky s vylepšenými lopatkami. Tato kombinace zlepšuje průchod vzduchu o 16 procent, snižuje teplotu systému o 10 procent v porovnání s dřívějškem a umožňuje efektivnější chlazení a tichý chod.

Pro zvládnutí i těch nejnáročnějších her jsou oba notebooky vybaveny grafickou kartou Nvidia GeForce GTX 1050 Ti, procesory Intel Core i7 8. generace a operačním systémem Windows10. Lenovo Legion Y730 je také první herní notebook na světě se zvukovým systémem Dolby Atmos Speaker System, Lenovo Legion Y530 pak disponuje nativní podporou technologie Dolby Audio, která umožňuje hlasitý a jasný zvuk.

Lenovo Legion Y530 je notebookem střední třídy, zatímco high-endový notebook Y730 nabízí 17palcový nebo 15palcový displej a volitelnou 16GB operační paměť CORSAIR DDR4 s možností přetaktování. Lenovo Legion Y730 je také prvním herním laptopem na světě s podsvícením systému a klávesnicí CORSAIR iCUERGB. Klávesnice je vybavena šesti speciálními makro klávesami pro přizpůsobení více než 16 milionů barevných kombinací.

Úvodní foto: Lenovo

Galerie

Komentáře