Lenovo představuje nový tablet MIIX 700

Lenovo přináší na český trh nový tablet MIIX 700, který rozšiřuje rodinu tabletů Lenovo s operačním systémem Windows. Díky duálnímu pantu na zadní straně, inspirovanému řemínkem od hodinek, se uživatelům otevírají nové možnosti, jakým lze hrát hry, surfovat na internetu nebo pracovat.

Lenovo představuje nový tablet MIIX 700Lenovo MIIX 700 má až 12palcový Full HD+ (2160 x 1440) displej, který poskytne uživatelům dostatek prostoru pro sledování filmů, hraní her a efektivní práci.

Výkon pro všechny typy činností zajišťuje tabletu spojení nejnovějšího procesoru Intel Core m spolu s integrovanou grafickou kartou a operační pamětí s kapacitou 8 GB. Uživatelé na cestách nebo při dlouhých poradách ocení i velkou výdrž baterie, která dosahuje až 9 hodin při přehrávání lokálního videa.

Kromě displeje podpoří zážitek z přehrávaných filmů také zabudované stereo reproduktory s certifikací Dolby Audio. Dostatek prostoru pro soubory, hry, filmy a jiná data zajišťuje tabletu MIIX 700 vnitřní SSD úložiště o kapacitě až 256 GB, které je možno dále rozšířit pomocí microSD karty.

Díky kombinaci předinstalovaného operačního systému Windows 10 a volitelné 3D kameře Intel RealSense je ovládání tabletu intuitivnější. Pro ovládání tabletu je také dostupné pero Active Pen se třemi vyměnitelnými hroty, které dokáže rozlišit více než 2 000 úrovní tlaku a zajistí tak přesnost při psaní rychlých poznámek i dlouhých textů.

Internetové připojení WiFi 802.11 a/c doplní volitelná podpora vysokorychlostního připojení LTE (4G) při zapojení micro SIM karty.

Tablet je dodáván s odnímatelnou klávesnicí, díky které mohou uživatelé používat zařízení jako notebook i tablet. Duální pant na zadní straně tabletu umožňuje změnit nastavení úhlu obrazovky podobně jako na klasickém notebooku.

Uživatelé tak mohou plynule přecházet mezi dvěma režimy použití a vybrat si mezi přenositelností tabletu či produktivitou notebooku. Klávesnice zároveň slouží jako ochranný kryt, který při zavření ochrání tablet před poškozením nebo poškrábáním.

Úvodní foto: Lenovo

Galerie


Komentáře