Lenovo s novým logem

Společnost Lenovo si vybrala svou první technologickou konferenci Lenovo Tech World jako událost, na které představila své nové logo.

Lenovo s novým logemNa konferenci Lenovo Tech World představila společnost Lenovo nové logo, které je prý dynamickým a v první řadě digitálním oknem do světa. Je zároveň úzce spojeno s pohybem a energií, které jsou součástí osobnosti společnosti Lenovo a reflektují novou filozofii značky jako takové. 

„Nové logo a vizuální podoba společnosti Lenovo přichází v důležitém momentu,“ říká Lucie Hajdová, marketingová manažerka Lenovo Česká republika.

Společnost Lenovo v nedávné době oslavila desetileté výročí akvizice počítačové divize společnosti IBM. Tato počáteční akvizice pomohla společnosti Lenovo stát se technologickým lídrem s obratem 46 miliard dolarů ročně. Zároveň se stala pobídkou k rozvíjení nových podniků a zařízení, včetně divize chytrých telefonů a serverů podpořených akvizicemi společnosti Motorola Mobility a divize serverů x86 od IBM v roce 2014.

Na českém trhu drží společnost Lenovo pozici jedničky, na konci roku 2014 byla největším dodavatelem osobních počítačů v České republice. 

Úvodní foto: Lenovo

Galerie

Komentáře