Levné Nokie jdou do prodeje

Výrobce telefonů Nokia ukázal dvě novinky portfolia cenově dostupných chytrých telefonů Nokia 2.4 a Nokia 3.4 a také službu HMD Connect Pro, která nabízí datový roaming po celém světě.

Levné Nokie jdou do prodejeNokia 2.4 se chlubí umělou inteligencí, dvoudenní výdrží baterie na jedno nabití a velkým HD+ displejem. Trochu chytřejší je pak Nokia 3.4, která má lepší trojitý fotoaparát s ultra širokoúhlým snímačem, vyšší výkon a displej s minimálními rámečky a průstřelem pro přední fotoaparát.

Oba modely mají čistý Android, s příslibem bezpečnostních aktualizací na 3 roky a hlavních systémových aktualizací na 2 roky. Telefony jsou tak připraveny na Android 11 a 12.

Jinak Nokia 2.4 disponuje čtečkou otisků prstů na zadní straně a také možností odemykat zařízení pomocí obličeje.

Nová Nokia 3.4 potěší procesorem Qualcomm Snapdragon 460, který nabízí vyšší výkon, ale i delší výdrž na jedno nabití.

Výrobce mobilů značky Nokia – společnost HMD Global také představila datový roaming pro podniky HMD Connect. Ten poskytuje celosvětový datový roaming. Nová služba nabízí i podle dodavatele centralizovanou správu SIM karet, díky čemuž lze předcházet podvodům, bezpečně kontrolovat informace a využít diagnostiku a řešení problémů v reálném čase.

Startovní balíček vyjde nyní na 24 dolarů a obsahuje SIM kartu a jeden GB mezinárodní dat.

Úvodní foto: HMD GLobal

Galerie

Komentáře