Lexmark uvádí multifunkční tiskárnu S815 Genesis se zcela novou technologií okamžitého skenování

Společnost Lexmark uvedla na trh nejnovější přírůstek své řady multifunkčních inkoustových tiskáren (AIO) s webovým připojením – Lexmark S815 Genesis.


Již v minulém roce společnost Lexmark představila řadu inkoustových zařízení AIO, která se vyznačovala výkonnou a robustní tiskovou technologií navrženou pro současná bezdrátová pracoviště s internetovým připojením. Model Lexmark S815 staví na stejné inkoustové platformě, rozšiřuje řadu a soustředí se na profesionály, malé podniky a domácí kanceláře. Na zákazníky, kteří požadují zařízení s inovativními technologiemi, vysokou produktivitou a kladou důraz i na design produktu.

Díky inovativní technologii vestavěné Flash Scan kamery, která disponuje 10megapixelovým obrazovým snímačem, dokáže zařízení Lexmark S815 obsah okamžitě zobrazit na 4,3" barevné dotykové obrazovce. Kompletní převod stránky do digitální podoby tak trvá zhruba tři sekundy. Dokument se tedy neskenuje tradičním způsobem po řádce, ale je rovnou „vyfocen“ jako celek. Této technologii je přizpůsoben i design tiskárny.

Maximální rychlost barevného tisku v režimu Draft je až 30 str./min, při černobílém tisku pak 33 str./min. Tiskárna má vestavěnou paměť o kapacitě 64 MB, vstupní zásobník na 100 listů papíru a doporučenou měsíční zátěž 200 - 770 stránek, díky čemuž se hodí spíše pro domácí a malé kanceláře. Maximální rozlišení je v černobílém režimu 2400 x 1200 dpi, při barevném tisku pak 4800 x 1200 dpi.

Kromě toho se tiskárny řady Lexmark S815 vyznačují sofistikovanými funkcemi a další funkčností. K takovým patří 4,3" barevná dotyková obrazovka, která slouží jako brána pro připojení k internetu.

Tiskárna se vyznačuje tiskovou technologií Lexmark Vizix, která za využití samostatných zásobníků inkoustu má pomoci dosáhnout vyšší rychlosti a kvalitního tiskového výstupu. Navíc řešení výměny má být pro zákazníka ekonomické.

K dalším klíčovým funkcím patří Wireless-N (IEEE 802.11n) pro širší pokrytí, integrovaný oboustranný tisk a tříletá záruka s doživotní telefonickou podporou.Komentáře