Loewe se vrací

Na trh se po finančních problémech vrací tradiční výrobce high-endové elektroniky Loewe. Nosným pilířem mají být televizory.

Loewe se vracíNěmecký výrobce televizorů Loewe uvádí na trh zcela novou generaci výrobků.

„Loewe se orientuje na luxusní segment výrobků," říká Martin Cakl, zástupce značky Loewe na českém trhu. „V loňském roce probíhaly ve firně významné změny, a to jak ve vedení společnosti, tak zejména v konstrukční a technologické oblasti. Proběhla zásadní přestavba výrobních procesů, jejímž výsledkem je nástup televizorů používajících nejmodernější LED panely podporující nativní zobrazení v nejvyšším Ultra HD, čili 4K rozlišení.“

Nová generace televizorů Loewe je rozložena do čtyř modelových řad: Loewe Art, Loewe Connect, Loewe Reference a Loewe Masterpiece. Budou postupně uváděny na trh v období květen až prosinec 2015.

 Novinkou u teelvizorů je soundbar 8 reproduktory o zvukovém výkonu 120 W. Standardní součástí výbavy je integrovaný Bluetooth Audio Streaming, díky kterému je možné reprodukovat hudbu ze smartphonu či jiného zdroje.

Jelikož většina současných televizních kanálů nesplňuje nové standardy pro Ultra HD rozlišení, využívá se funkce Up-Scaling, která přepočítá současný TV příjem Full HD (1920 x 1080 pixelů) na vyšší rozlišení.

K běžné výbavě patří také integrovaný harddisk o velikosti 1TB a dvojité tunnery pro nezávislé souběžné nahrávání jiného pořadu, než který chcete sledovat.

Úvodní foto: Loewe

Galerie


Komentáře