Logitech K780 Multi-Device: jedna klávesnice pro jakékoli zařízení

Logitech uvedla na trh bezdrátovou klávesnici pro různá zařízení Logitech K780 Multi-Device Wireless Keyboard jako první plně vybavenou počítačovou klávesnici s numerickou částí deseti tlačítek, která současně funguje pro ovládání smartphonů a tabletů.

Logitech K780 Multi-Device: jedna klávesnice pro jakékoli zařízení„Chceme-li psát, můžeme dokument vytvořit rychle a pohodlně na počítači, ale když máme odpovědět na textovou zprávu na telefonu, najednou jsme omezeni tím, co zvládnou naše dva palce,“ řekl Art O Gnimh, globální ředitel divize klávesnic společnosti Logitech. „Nyní můžete psát pohodlně a stejně rychle jako na počítači na všech zařízeních, která máte na stole, a hladce mezi nimi přepínat stiskem jediného tlačítka.“

Pro klávesnici K780 Multi-Device je charakteristické tiché psaní s citlivou odezvou. Má pogumovanou lištu s měkkým povrchem, do níž lze vložit mobilní zařízení od smartphonů až po iPad Pro s úhlopříčkou 12 palců.

Na klávesnici můžete i používat klávesové zkratky. Je vybavena jak USB technologií Logitech Unifying, tak Bluetooth Smart, takže si můžete vybrat, jaký způsob bude pro připojení vašeho počítače, telefonu nebo tabletu nejvhodnější.

K dostání bude během července ve vybraných ochodech za doporučenou maloobchodní cenu 2 769 Kč. 

Úvodní foto: Logitech

Galerie

Komentáře