Microsoft dnes spustil Hotmail.cz

Microsoft informoval, že dnes spustil českou doménu e-mailové služby Windows Live Hotmail.


Čeští uživatelé tak nyní mají možnost využít doposud neomezeného výběru e-mailových adres a vytvořit si na Hotmail.cz účet s adresou dle vlastního výběru. Díky možnostem nového Hotmailu lze přemístit všechny své dosavadní e-mailové schránky na jedno místo do Hotmailu. Již v tomto případě není potřeba přihlašovat se do každé schránky zvlášť, stačí pouze jeden účet a jedno heslo a v okamžiku budete mít přístup ke všem svým e-mailovým účtům.

Funkce, které na službě Windows Live Hotmail mohou uživatelé ocenit:
·    Neomezená velikost poštovní schránky: Již nemusíte mazat všechny důležité i méně důležité zprávy, o které jste nechtěli přijít.
·    Integrace více e-mailových účtů v jediné schránce: Hotmail umožňuje přístup k e-mailovým účtům v různých schránkách. Speciálně pro české uživatele nabízí Hotmail možnost přenést e-maily ze služeb Seznam.cz, Gmail a Centrum včetně automatické konfigurace.
·    Důraz na bezpečnost: Technologie společnosti Microsoft má za cíl bojovat se spamem a zlepšuje zabezpečení. Nevyžádaná pošta je blokována pomocí technologie SmartScreen.
·    Přístup k e-mailům přes mobilní telefon: Zařízení se systémem Windows Mobile navíc umožňují automaticky synchronizovat e-maily ze služby Hotmail. Uživatelé telefonů s jiným systémem mohou přistupovat k mailu přes mobilní prohlížeč nebo přes klienta Nokia Messaging či Blackberry.
·    Spolupráce s Windows Live Messenger: Webový Windows Live Messenger nyní naleznete přímo ve schránce doručené pošty
E-mailovou adresu na Hotmail.cz si je možné od dnešního dne zakládat na stránce www.hotmail.czKomentáře