Microsoft na předvánoční období zlevňuje kancelářský balík Office 2010

Společnost Microsoft informovala, že připravila pro domácnosti předvánoční slevovou akci, která jim umožní získat levněji Microsoft Office 2010.


Sadu Office 2010 pro studenty a domácnosti je podle zástupců Microsoftu nyní možné zakoupit za maloobchodní cenu 1990 Kč, a to ve formě Karty s instalačním kódem Product Key (v anglické zkratce PKC, Product Key Card). Slevou, která bude platit až do 10. prosince 2010, chce Microsoft podpořit tradičně silný předvánoční prodej počítačů.

Kartu s kódem mohou lidé v rámci předvánoční slevové akce využít k instalaci sady Microsoft Office 2010, kterou naleznou předkopírovanou na téměř všech nově zakoupených počítačích. Instalátor sady Microsoft Office 2010 se spustí sám při pokusu o spuštění programu z nabídky Start operačního systému Windows nebo při pokusu o otevření wordovského nebo excelovského souboru. Následně instalátor požádá uživatele o zadání kódu, který naleznou právě na Kartě s kódem Product Key (PKC).

Pokud uživatelé zakoupí počítač bez předkopírovaného instalačního balíčku Microsoft Office 2010, mohou si jej po zakoupení karty s kódem zdarma stáhnout z internetu. Internetový odkaz je uveden na balení karty.Komentáře