Microsoft Office pro iPad by měl být představen koncem března

Microsoft plánuje na 27. března prezentaci nového produktu, „zaměřeného na průnik do cloudových a mobilních technologií“.

Microsoft Office pro iPad by měl být představen koncem března


Nezávislí experti se domnívají, že půjde o verzi sady Microsoft Office pro iPad. Poprvé se úvahy o proveditelnosti a užitečnosti tohoto produktu začaly objevovat před dvěma lety. Nyní se začaly ozývat názory, že společnost plánuje představit Microsoft Office pro iPad na konci března.

Podle expertů bude nový produkt obsahovat pouze minimální sadu nástrojů, konkrétně aplikace Word, Excel a PowerPoint a bezplatnou verzi OneNote. Sada by měla být pravděpodobně k dispozici v obchodu App Store zdarma, současně lze ale předpokládat, že k jejímu používání bude uživatel potřebovat předplatné služeb Microsoft Office 365, stejně jako to je v případě sady Microsoft Office Mobile pro iPhone.

Společnost nedávno oznámila verzi Microsoft Office 365 Personal, která umožňuje instalaci Office do jednoho počítače s Windows nebo OS X a na jeden tablet. Očekává se, že Microsoft přidá do seznamu podporovaných zařízení iPad. V současnosti výraz „jeden tablet“ znamená jeden tablet se systémem Windows.

Nedávno Microsoft připustil, že verzi Office pro iPad je možné realizovat a že probíhá její vývoj, žádné další informace ale prozatím neprozradil.

 

Úvodní foto: © Microsoft


Komentáře