Microsoft uvolnil Visual Studio 2010 RC a .Net Framework 4 RC

Společnost Microsoft informovala, že široká veřejnost může začít testovat produkty Visual Studio 2010 a .Net Framework 4 ve verzi Release Candidate (RC).


Uživatelé si oba produkty, které disponují plnou funkcionalitou, mohou stáhnout na http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkID=151797 a ohodnotit tak nové funkce obou produktů před finálním uvedením na trh, které proběhne 12. dubna 2010. Microsoft bude testerům za zpětnou vazbu vděčný. Oproti předchozí verzi Beta nabízí RC verze dle výrobce vyšší výkon, který údajně uživatelé ocení zejména při vytváření a ladění aplikací. Možnost stahování je omezena do dne uvedení finálních produktů a RC verze budou funkční do 30. června 2010.

Jak zástupci společnosti Microsoft informovali, s uvedením nové verze dochází k výrazným změnám ve způsobu licencování produktu. Uživatelé starších verzí Visual Studia mohou díky časově omezené nabídce bezplatně získat Visual Studio 2010 ve vyšší verzi, než za kterou skutečně zaplatí nebo zaplatili. Více informací o této možnosti platné do 12. dubna 2010 lze najít na adrese http://www.microsoft.com/cze/msdn/promo/ultimate/default.mspx.Komentáře