Microsoft vydává Service Pack 1 pro Office 2011

Společnost Microsoft uvolnila Office for Mac 2011 Service Pack 1 (SP1), který má přinést větší stabilitu, bezpečnostní opravy a vylepší také rychlost programů.


Mezi nově přidané funkce patří rozšířené možnosti synchronizace programu Outlook, který bude obsahovat tlačítko Outlook Redirect (přepošle komunikaci dále a odpovědi pak budou chodit původnímu odesílateli), tlačítko Outlook Resend a několik dalších užitečných funkcí.

Díky podpoře Apple Sync Services mohou nyní uživatelé synchronizovat svá zařízení s podporou tohoto protokolu (iPhone, iPad, iCal) s kontakty, kalendáři a poznámkami v Outlooku pomocí iTunes. Tlačítko Resend v odeslané poště pak urychluje opětovné poslání zprávy a tlačítkem Outlook Redirect lze přesměrovat veškerou další komunikaci na jiného adresáta tak, že jeho odpověď bude směřována na původního odesílatele. Podpora pravidel na straně serveru pak zjednodušuje organizaci pošty a uživatelům Excelu přijde vhod Řešitel.

Service Pack 1 bude zdarma dostupný všem uživatelům Office for Mac 2011 na webu www.microsoft.com/mac nebo přes aktualizační službu Microsoft Update. Tento týden Microsoft také uvolnil gigantický balík oprav pro další svoje produkty, více informací o něm najdete v článku Microsoft chystá obrovský balík 64 oprav pro Windows, Office a IE. Odhalil také první verzi Internet Exploreru 10 a též novinky pro Windows Phone 7 a Windows Azure. Více viz články Microsoft překvapil, uvolnil první testovací verzi IE10Microsoft odhalil novinky pro Windows Phone 7 a Windows Azure.Komentáře