Migraci do cloudů a jejich správu usnadní Accenture

Své řešení Cloud Platform rozšířila o nové funkce správy firma Accenture. Zahrnují například možnosti flexibilní integrace cloudů či jednotnou analytiku účtování, což dovolí organizovat a řídit více podnikových cloudových řešení prostřednictvím jediné platformy.

Migraci do cloudů a jejich správu usnadní Accenture


Nově zpřístupněné prostředí a otevřené aplikační programové rozhraní nyní umožňuje uživatelům přistupovat ke službám buď prostřednictvím portálu Cloud Platform, přímo přes aplikace, nebo prostřednictvím nativně integrované konzole poskytovatele cloudu. Toto řešení tak podle dodavatle poskytuje flexibilní integraci i vyšší odolnost.

Platforma nově poskytuje také centralizovaný pohled na vzory použití a jednotné účtování s přístupem k hloubkové analytice ke zviditelnění celkového plýtvání kapacitou cloudu a získání plné kontroly nad rozpočtem.

„Nové robustní funkce platformy Accenture Cloud Platform pomáhají podnikům těžit z pružnosti a svižnosti cloudu, zatímco řízení a kontrola a lepší zabezpečení na úrovni podniku poskytují klidnou mysl tradiční infrastruktury – to vše ve snadno použitelném servisním modelu plateb jen za uskutečněné operace (pay as you go),“ dodává Michael Liebow, globální generální ředitel pro Accenture Cloud Platform.

Úvodní foto: Fotolia © ra2 studio


Komentáře