Minerva pořádá pátý ročník semináře pro dodavatele automobilového průmyslu

Společnost Minerva Česká republika pořádá ve spolupráci s automobilovými organizacemi Odette International a její národní organizací Odette Česká republika, společností QAD a automobilkou Renault, pátý ročník odborného semináře pro dodavatele automobilového průmyslu.


Seminář se koná 16. dubna 2009 v prvorepublikové budově Autoklubu ČR na Opletalove ulici č. 29 v centru Prahy. Významnými přednášejícími, kteří exkluzivně vystoupí na semináři, je předseda evropské organizace Odette International John Canvin a zástupkyně Renaultu ve slovinském závodě Revoz Simona Rihtar.  

Seminář se během své existence vyprofiloval na podobu mezinárodní konference odborné úrovně a dodavatelé, kteří pravidelně dávají programu a organizaci vysoké hodnocení, přijíždí údajně ve velkém počtu. V loňském roce, mimo českých dodavatelů, přijeli na seminář účastníci ze Slovenska, Maďarska, Polska a Rumunska. Letošní ročník s názvem „Využijte období recese ke zdokonalení procesů a buďte připraveni na růst“ je zaměřen na postavení dodavatelů v současném období finanční a hospodářské recese. Důraz bude kladen na štíhlé procesy napříč dodavatelským řetězcem s využitím dostupných best practices. Informace z prostředí evropského automobilového průmyslu z pohledu OEM a dodavatelů podá ve svém vystoupení předseda evropské automobilové organizace Odette International John Canvin.

Pro registrované účastníky je vstup na seminář zdarma. On-line registrace bude otevřena v březnu na www.minerva-is.eu. Pro účastníky semináře je zajištěno simultánní tlumočení do českého i anglického jazyka. Seminář je určen pro dodavatele automobilového průmyslu (výrobce) a především pro pozice: vedoucí nákupu, vedoucí logistiky, vedoucí řízení kvality, ředitel závodu, finanční ředitel a IT manažer.Komentáře