Mít projekty plně pod kontrolou slibuje Komix

Správu projektového portfolia usnadní nová verze produktu Advanta, kterou na trh uvedla firma Komix. Varianta 3.0 kromě nových funkcí pro projektové řízení a správu projektů nabízí i přepracované uživatelské rozhraní.

Mít projekty plně pod kontrolou slibuje Komix


Za nejzásadnější změnu verze 3.0 označil výrobce posun k proaktivnímu systému správy projektového portfolia, který v sobě integruje agilní principy projektového řízení.

Advanta je prý nezávislá na konkrétní metodice a její možnosti přizpůsobení konkrétním potřebám firmy jsou velmi vysoké.

Rozšířením produktu o proaktivní prvky projektového řízení se zvětší možnosti okamžité kontroly projektového portfolia a jeho klíčových ukazatelů, ať už to jsou náklady, milníky vývoje nebo libovolné transakce v projektovém cyklu.

Do nové verze byly také zahrnuté lepší možnosti exportu dat, systematické používání šablon a jejich komponent a vylepšení aplikačního rozhraní pro navázání Advanty na další aplikace v organizaci.

Výrobce se podle svých slov během následujících měsíců vývojově zaměří na optimalizaci pro uživatele mobilních zařízení. Ty se již podporují, ale prostřednictvím aplikačních widgetů se má komplexita Advanty dále zjednodušovat pro malé displeje.

Úvodní foto: © ra2 studio - Fotolia.com


Komentáře