Mobilní zabezpečení budov i majetku usnadní novinka M2C

Řešení integrovaného facility managementu prostřednictvím bezpečnostní mobilní aplikace M2C Support představila pro své klienty firma M2C. Vhodná je prý nejen pro provozovatele logistických a průmyslových skladů, ale i pro správu administrativních budov a obchodních center.

Mobilní zabezpečení budov i majetku usnadní novinka M2C


Účelem mobilní aplikace je individuální podpůrný a zároveň kontrolní systém při komunikaci běžných i kritických situací na objektech dle preference jejich důležitosti.   Určená je pro zařízení s operačními systémy iOS 7 a vyšší, respektive  Android 4  a vyšší .

Zároveň aplikace slouží k pravidelnému zasílání novinek v oblasti facility a bezpečnosti, přičemž jejich publikace probíhá přes protokol RSS (Rich Site Summary).  Klienti tak mají díky aplikaci i všechny aktuální kontakty svého poskytovatele služeb a osob zodpovědných právě za jejich objekt.   

Aplikace pracuje v on-line režimu přes API (Application Programming Interface), který zajišťuje přenos dat s tzv. backendem, což je v tomto případě bezpečnostní software M2C.

Úvodní foto: Mark2 Corp.


Komentáře