Na 64palcové role dovoluje v kancelářích tisknout nové zařízení od Epsonu

Tiskárnu SureColor SC-S30610, která dokáže tisknout na až 162,6cm (64 palců) role, představil Epson. Vhodná je na firemní výrobu různých poutačů či materiálů pro prodejní místa.


Novinka dokáže zpracovat různé grafické materiály od plakátů, nápisů, bannerů, podsvícených panelů a materiálů pro prodejní místa až po fólie pro polep automobilů, interiérové dekorace a výstavní poutače. Podporuje také širokou škálu médií v rolích, což uživatelům umožňuje spolehlivě a cenově výhodným způsobem tisknout na vinylové, PVC a průhledné fólie, fotografický papír a celou řadu oblíbených podkladových materiálů pro bannery.

Novinka nabízí rychlost tisku 7,3 až 29,4 m2 za hodinu v závislosti na tiskovém režimu; první hodnota je typická pro tisk interiérových plakátů, druhá pro výrobu bannerů do venkovního prostředí. Tiskárna nabízí také režim vysoké kvality pro nejnáročnější tvorbu, která bývá prohlížena zblízka – v tomto režimu je využito plného rozlišení tiskárny 1440 × 1440 dpi.

Epson vyvinul i nový inkoust UltraChrome GS2, který je určen pro novou generací tiskových hlav TFP. Ten vychází z vlastností inkoustu UltraChrome GS a je obohacen o nové složení žluté barvy, která má nyní delší světlostálost. Tento inkoust neobsahuje nikl a nevyžaduje speciální větrání, což umožňuje použití tiskárny SC-S30610 i v běžném kancelářském prostředí.

Tiskárna SC-S30610 používá 700ml inkoustové kazety s vysokou výtěžností, u kterých není nutná tak častá výměna. Inkoustové kazety jsou vratné, tím je snižována produkce odpadu.Komentáře