Na trh přicházejí nové modely televizí Philips

TP Vision, společnost vyrábějící televizory Philips, dodává nové modely roku 2016 na český trh. Mezi prvními je dostupná modelová řada 6000. Řada se chlubí UHD rozlišením a podporou HDR, včetně upscalingu jakéhokoliv zdroje na obraz ve vyšším rozlišení a vysokém dynamickém rozsahu.

Na trh přicházejí nové modely televizí Philips


Téměř všechny televizory řady 6000 mají k dispozici technologii Ambilight, která je nově v případě vybraných modelů této série i v třístranném provedení. Většina televizorů této řady obsahuje vylepšenou verzi operačního systému Android TV.

Pro českého diváka je určitě zajímavá informace, že všechny tyto televizory řady 6000 mají zabudovaný tuner DVB-T2 s podporou standardu H.265/HEVC, který se bude v České republice v určité formě zavádět. Nové portfolio televizorů Philips série 6000 zahrnuje širokou škálu úhlopříček od 43" (109 cm) až po 65" (164 cm) a je k dostání již od 18 999 Kč.

Modely 6401 s rozlišením UHD jsou kompatibilní se standardem HDR+, nabízí dvoustrannou variantu technologie Ambilight, která opticky rozšiřuje obraz, šetří oči a přináší efektní divácký zážitek. Operačním systémem je Android TV.

Televizory série 6500 představují vrchol nabídky Philipsu ve střední třídě. Technologie Micro Dimming Pro vyhodnocuje v rámci obrazu 6 400 zón a na základě získaných informací optimalizuje kontrast – výsledkem jsou scény s  černou a jasnou bílou. Obrazovka s rozlišením UHD v kombinaci se systémem Perfect Natural Motion zajišťuje, že libovolný pohyb je zobrazený ostře s hladkými přechody. Součástí prodejního balení je i bezdrátová klávesnice. Model 6561 má navíc s třístrannou variantu technologie Ambilight

Úvodní foto: Philips


Komentáře