Nabídku mobilních e-mailových řešení pro podnikové uživatele rozšířil Vodafone

Ve spolupráci se společnostmi Microsoft, Nokia, HTC a Samsung zvětšil Vodafone nabídku mobilních e-mailových řešení pro podnikové zákazníky - operátor umožňuje v chytrých telefonech realtivně snadný a pohodlný přístup k firemnímu e-mailu, kontaktům a kalendáři v reálném čase.Zákazníci, kteří si aktivují do konce září k e-mailovému řešení datový tarif Připojení na stálo, navíc získají po dobu šesti měsíců 50% slevu na tento tarif. Měsíčně tak za přístup k firemnímu e-mailu a internetu zaplatí 325 Kč.
Podle typu telefonu si firemní zákazníci mohou vybrat ze dvou řešení: Microsoft Office Outlook Mobile a Nokia Mail for Exchange. Prvně jmenovaný systém je dostupný pro smartphony se systémy Windows Mobile 5.0 a vyšší. Nokia Mail for Exchange mohou využívat uživatelé s mobilními telefony Nokia ze sérií N a E. Synchronizace vždy probíhá s platformou Microsoft Exchange Server.

„Nabídku jsme připravili pro firmy, jejichž zaměstnanci jsou často mimo kancelář a potřebují být neustále v kontaktu se svými obchodními partnery a kolegy," uvedl Jan Schmiedhammer, ředitel oddělení firemního marketingu a zákaznických řešení ve Vodafonu.

Tato nabídka rozšiřuje stávající portfolio řešení Vodafonu, které zákazníkům umožňuje připojení k firemnímu e-mailu v reálném čase pomocí mobilního telefonu. Jde o BlackBerry Professional Solution, BlackBerry Enterprise Solution a konečně Business e-mail plus.Komentáře