Nasazení firemních mobilních aplikací usnadní cloud HP

Cloudové řešení Enterprise Cloud Services - Mobility, které nabízí bezpečný přístup k podnikovým aplikacím a datům – kdykoli, odkudkoli a z libovolného mobilního zařízení – představilo HP. Využívá k tomu mj. systémy od Citrixu či SAP.

Nasazení firemních mobilních aplikací usnadní cloud HP


Novinka umožňuje podnikům jednoduše nasadit řešení pro bezpečný přístup k aplikacím, ukládání souborů a jejich sdílení prostřednictvím různých mobilních platforem a všech typů zařízení, včetně tabletů a mobilních telefonů.

Organizace tak mají k dispozici nástroje, které jim pomohou definovat nejvhodnější bezpečnostní politiku a přehledně spravovat přístupy pro ochranu cenných firemních aktiv, aplikací a dat.

Produkt také uživatelům umožňuje stahování schválených podnikových aplikací ze zabezpečeného portálu (app storu), upload souborů pro podporu spolupráce v týmech či synchronizaci souborů mezi cloudovou infrastrukturou HP a jakýmkoli mobilním zařízením.

Mobilní data se šifrují během přenosu i v klidovém stavu, v koncových zařízeních i v rámci cloudové infrastruktury.

Důležitou výhodu představuje podle výrobce i možnost konfigurovat a škálovat cloudové úložiště souborů, stejně jako poskytnutí lokálního podnikového datového úložiště, které zajistí svrchovanost dat a dodržování bezpečnostních politik.

Úvodní foto: © mhristov - Fotolia.com


Komentáře