Nasazení virtuálních desktopů za čtvrthodinku? EMC to umí

Zařízení Vspex Blue, které nabízí výpočetní výkon, datové úložiště, sítě a správu, představilo EMC. Využívá technologie VMware EVO:RAIL a software EMC.

Nasazení virtuálních desktopů za čtvrthodinku? EMC to umí


Novinka, jež je vhodná pro budování tzv. hyperkonvergované infrastruktury, umožňuje například zprovoznit virtuální počítače do 15 minut od zapnutí zařízení. Doba, po které začíná přinášet hodnotu, je tak mimořádně krátká.

Infrastruktura Vspex Blue typu scale-out poskytuje zákazníkům prostředky, pomocí nichž lze pohotově reagovat na měnící se poptávku uživatelů, aniž by se zatěžovali složitými předpověďmi využití IT služeb.

Vspex Blue se skládá z běžných modulárních stavebních bloků – serverů s interní úložnou kapacitou a umožňuje zákazníkům bez problémů lineárně škálovat z jednoho až na čtyři čtyř-nodové systémy velikosti 2U.

Je tak vhodná pro konsolidaci infrastruktury, virtuální počítače ve větších vzdálených kancelářích nebo firemních pobočkách a pro poskytovatele IT služeb. Všeobecně dostupná bude od 17. února.

Produkt zjednodušuje konfiguraci a údržbu IT a přináší integrované prostředí pro správu. Například nástroj Vspex Blue Manager rozšiřuje funkce nativního modulu EVO:RAIL pro správu (DCM) a poskytuje také integrované prostředí servisní podpory.

Z tohoto nástroje, prostřednictvím funkce Market, nabízí EMC také přístup k tržišti, kde zákazníci najdou vybraný software a řešení využívající principy čistého a intuitivního designu VMware EVO:RAIL.

Kromě funkce Marketu zahrnuje představené řešení také technologii Secure Remote Support (ESRS), která je integrována do rozhraní a poskytuje ucelenou a jednotnou podporu pro veškerý hardware a software prostřednictvím chatu, komunitních zdrojů nebo po telefonu.

Úvodní foto: © F5 Networks


Komentáře