Neomezené tarify volání pro firemní sektor má T-Mobile

Tarify Profi určené především pro malé a střední firmy, uvedla na trh společnost T-Mobile. Nové tarify podle provozovatele umožňují neomezené volání ve firmě, v rámci pevné i vlastní sítě či hovory bez limitů do všech tuzemských sítí.


Podniky mohou pro každého zaměstnance zvolit tarif, který odpovídá jeho potřebám. Pro toho, který nejčastěji volá na mobilní čísla v rámci vlastní firmy, je vhodný paušál Profi – ve firmě za 220 Kč (bez DPH) měsíčně nabízející neomezené volání na zmíněné mobily.

Pro zaměstnance s potřebou volat i mimo vlastní společnost lze zvolit tři další tarify. Profi – pevná přidává k firemním hovorům na mobily i telefonáty do pevné sítě. Další možností je Profi – v síti a pevná a Profi – všechny sítě. Posledně jmenovaná nabízí zcela neomezené hovory do všech tuzemských sítí, a to za 3120 Kč měsíčně.

Za SMS a MMS zaplatí uživatelé nových tarifů jednotnou cenu 1,50 Kč, respektive 10 korun. Navíc novinka nabízí minutu volání do Polska, Německa, Rakouska a na Slovensko za 5 Kč.

Pro volání přes VoIP z pevné linky nově nabízí T-Mobile tarify Profi VoIP – v síti a pevná a Profi VoIP – všechny sítě za 550, resp. 750 Kč měsíčně, které poskytují volání bez omezení v rámci sítě T-Mobile a na pevné linky, respektive do všech tuzemských sítí.Komentáře