Neomezené volání v pracovní době nabízí SOHO segmentu česká Telefónica O2

Nabídku mobilních tarifů pro zákazníky z řad drobných podnikatelů a živnostníků rozšířila firma Telefónica O2. Od 2. dubna 2010 uvádí na trh tarify O2 Podnikání, které prý jako první na českém trhu nabízejí v rámci měsíčního paušálu volání v pracovní době zcela bez omezení. Podmínkou je však úpis na dva roky.


Nové tarify jsou k dispozici celkem ve čtyřech variantách: M, L, XL a XXL. Nejvyšší tarif nabídne za jednu měsíční paušální částku volání v pracovní době od 9 hodin do 17 hodin kamkoliv bez omezení sítě. U ostatních tarifů se výhoda ve stejném čase vztahuje na volání v síti O2 včetně všech pevných linek v ČR. Kromě těchto výhod obsahuje navíc každý z tarifů volné jednotky, které lze uplatnit na volání kdykoliv a do všech sítí. Tyto volné jednotky se čerpají automaticky pouze v případech, na které se nevztahuje příslušná tarifní výhoda.

"V letošním roce jsme se rozhodli ještě více zaměřit na skupinu drobných podnikatelů a přinést jim služby a řešení, která jim usnadní jejich podnikání jako jsou třeba neomezené tarify O2 Podnikání. Díky jejich výhodám si podnikatelé nemusí hlídat a omezovat náklady na volání v pracovní době a mohou se tak více zaměřit na své podnikání. Na volání ve zbývajícím čase pak mají v rámci zvoleného tarifu navíc k dispozici volné minuty," uvádí Jiří Dvorjančanský, výkonný ředitel pro marketing společnosti Telefónica O2.

Přehled nových tarifů O2

 

 

 

 

 

O2 Podnikání

M

O2 Podnikání

L

O2 Podnikání

XL

O2 Podnikání

XXL

Neomezené volání od 9 do 17 h.

Do mobilní sítě O2 a všechny pevné linky v ČR

Do všech sítí

Volné minuty na ostatní volání

150 min.

300 min.

600 min.

900 min.

Cena tarifu vč. DPH

750 Kč

1 200 Kč

1 800 Kč

2 900 Kč

Minuta volání do všech sítí

4,50 Kč

3,50 Kč

2,90 Kč

1,90 Kč

SMS / MMS

1,50 Kč / 5,90 KčKomentáře