Nízkonákladové laserové multifunkce pro menší skupiny má Canon

Novou řadu imageRUNNER 1435, kterou tvoří dvě kompaktní černobílá multifunkční zařízení A4, uvedl na trh Canon. Určené jsou pro menší pracovní skupiny.

Nízkonákladové laserové multifunkce pro menší skupiny má Canon


Novinky v sobě spojují tisk, kopírování, skenování, odesílání a faxování, přičemž podle výrobce zvládnou zátěž až 60 000 stránek měsíčně při rychlosti 35 stran za minutu. Umožňují také digitalizovat papírové dokumenty do formátu podporujícího vyhledávání i přímé odesílání do řady umístění, a to bez nutnosti zpracování na straně počítače.

Série imageRUNNER 1435 nabízí také rozsáhlou konektivitu pro mobilní pracovníky, od podpory tisku a skenování z/do USB až po řadu mobilních tiskových řešení. Uživatelé jsou tak flexibilnější jak při přístupu k dokumentům, tak i při jejich tisku.

Zařízení mají samostatný toner a válcovou jednotkou, kterou si lze uživatelsky vyměnit. Díky vzdáleným službám pro automatickou správu toneru, diagnostiky i automatizované shromažďování údajů nemusí mít s provozem tiskáren žádné administrativní starosti. Produkty podporují i vzdálenou konfiguraci a aktualizaci firmwaru.

Nově je součástí zařízení i nativní podpora standardů, jako jsou tiskové jazyky PCL a Genuine Adobe PostScript 3, které umožňují bezproblémovou integraci do existujícího IT prostředí.

Aby se zabránilo únikům dat spojených s tiskem, obsahují nová zařízení standardně také funkce pro bezpečný tisk -- iPSec, Department ID a autorizované odesílání. Pro vyšší zabezpečení naskenovaných dat byla přidána i možnost šifrování obsahu vytvářených PDF dokumentů.

V podnicích a ve velkých tiskových prostředích, které využívají platformu uniFLOW, lze využít i bezpečnostní funkce My Print Anywhere pro zpřístupňování dokumentů, čtečky čipových karet centralizované řízení přístupu.

Během září Canon rozšíří tuto sérii i o třetí model – imageRUNNER 1435. Toto zařízení je optimalizované pro potřeby velmi šetrných zákazníků a bude k dispozici výhradně pro zájemce z rozvíjejících se trhů, jako je východní Evropa, Rusko, Afrika a Střední východ.

Díky úsporné ekonomické konfiguraci nabídne model imageRUNNER 1435 základní funkcionalitu tisku, kopírování i skenování za nízkou cenu. Jako součást řešení s bezproblémovou instalací bude součástí  i plnohodnotný toner.

Úvodní foto: Canon


Komentáře