Notebooky Samsung 550P přináší vysoký výkon

Multimediální notebook Samsung 550P vybavený procesorem Intel Quad Core i7, audio systémem od JBL a grafikou Full HD nabídne vysoký výkon a nadprůměrnou grafiku.

Notebooky Samsung 550P přináší vysoký výkon


Samsung Electronics v pondělí představil novou řadu notebooků Série 5 s označením 550P. Vynikají vyšším výkonem díky třetí generaci procesoru Intel Core i7.

Notebooky Samsung 550P budou dostupné ve dvou velikostech: s úhlopříčkami 15 a 17 palců. Kromě kvalitní multimediální zábavy nabídnou řadou výkonných funkcí vhodných i pro uplatnění ve výpočetně náročných aplikacích. Doma i na cestách jeho majitelé ocení např. výborné grafické zobrazení, full HD display, Blu-ray přehrávač, diskovou kapacitu 1 – 2 TB nebo reproduktory se subwooferem od firmy JBL.

„S ohledem na důkladnou zpětnou vazbu spotřebitelů a jejich rostoucí nároky na obsah a funkce představují notebooky Samsung 550P pro uživatele nejvhodnější řešení. Jejich smysly se obrazně přenesou do nové multimediální dimenze,“ říká Michal Zbijowski, Notebook/netbook Marketing Specialist společnosti Samsung.

Samsung 550PTřetí generace procesoru Intel Core i7 Quad Core zvýšila výkon notebooku Samsung 550P o 25 % oproti předchozí verzi. Spotřeba energie se naopak snížila o 20 % a zdvojnásobila se rychlost přehrávání multimédií. Do výbavy patří grafická karta NVIDIA GeForce  GT 650m s 2GB pamětí, mechanika Blu-ray a až 2 TB úložného prostoru, což zajišťuje snadný přístup k multi-formátovému obsahu, jeho bezproblémové vytváření, přehrávání, editaci i ukládání.

Kvalitní obraz pomáhá docílit technologie Superior LCD v kombinaci s antireflexním displejem SuperBright s full HD a rozlišením 1920x1080. Samsung 550P je vybaven plnohodnotnou klávesnicí se samostatnými číselnými a směrovými klávesami. Vylepšený touchpad s oddělenou levou a pravou častí zjednodušuje klikání. Notebook 550P je navíc dostatečně kompaktní. 15" model váží 2,5 kg, 17 " model váží 3,05 kg.

Ceny a dostupnost
Notebooky Samsung 550P budou k dostání na českém trhu od května 2012. Model s 15" displejem za cenu 22 199 Kč vč. DPH, model se 17" displejem za 31 599 Kč vč. DPH.

Úvodní foto: © Samsung Electronics


Komentáře