Nová verze tiskového řešení Helix Production Workflow od Canonu slibuje výkon i úspory

Canon Europe uvedl na trh Helix Production Workflow (PW) v2.0, řešení pro web-to-print a produkční workflow. Toto řešení má dle výrobce nabídnout podnikovým reprografickým oddělením (CRD) a print-for-pay sektoru nové možnosti, které mají zvýšit výkonnost podnikání.


Nová verze Helix Production Workflow nabízí vylepšené workflow, zadávání a správu tiskových úloh a podporu velkoformátového tisku, což má zaručit větší flexibilitu i výkon.

Helix PW v2.0 byl poprvé představen na veletrhu IPEX 2010. Nyní je již k dispozici na trhu a zakoupit lze ve ve standardním balení nebo si vybrat a zakoupit modifikovanou verzi podle konkrétních požadavků zákazníka. Ten tak nemusí platit za funkce, které nevyužije, ale vybere si jen to, co bude opravdu potřebovat. Helix PW má za cíl zefektivnit poces produčního tisku na požádání, zvýšit přidanou hodnotu při malonákladovém personalizovaném tisku a integrovat objednávání a výrobu.

Helix PW ocení zejména zákazníci, kteří již mají nainstalováný kancelářský nástroj pro správu skenování a tisku uniFLOW a hledají jedno integrované řešení pro běžnou kancelářskou činnost i produkční tisk. Kombinace uniFLOW a Helix PW nabízí jednotný systém postavený na stejné platformě. To umožní pověřeným pracovníkům spravovat tisk v kancelářích i reprografických odděleních. Kompatibilita s uniFLOW podle výrobce snižuje provozní náklady a zvyšuje produktivitu a bezpečnost. Správa jediného systému má umožnit získat komplexní přehledy a reporty o pohybu dokumentů uvnitř firmy a optimalizovat výkon jednotlivých tiskáren.

Audit uživatelů lze současně provést pro uniFLOW i Helix, což má přispět k lepší bezpečnosi dokumentů a dodržování tiskové politiky firmy. Zároveň se tím údajně sníží spotřeba papíru a předchází se dalším zbytečným nákladům.Komentáře