Nová zebří tiskárna na karty

Na trh přišla nová generace chytrých tiskáren na karty včetně softwarového řešení. Tiskárny jsou vhodné zejména pro firmy působící v oblasti retailu, bezpečnosti, horeca, financí či společnosti zabývající se vzděláváním.

Nová zebří tiskárna na kartyInovované tiskárny mají nový design a spolu s ním přišel také software CardStudio 2.0, kompletní softwarové řešení pro vytváření potisku identifikačních karet, jako jsou zaměstnanecké karty, přístupové karty pro vstup do budov, členské karty, karty pro bezpečné štítkování potravin, registrační či členské karty apod.

Nové kartové tiskárny řady ZC100 a ZC300 mají tenčí profil a malou výšku, proto mohou být instalovány v prostředí s omezeným prostorem, například pod počítačem nebo se dají umístit na poličku. Mají také přizpůsobitelné kryty, které zákazníkům umožňují upravovat tiskárny v rámci korporátního designu.

Tiskárny jsou vybaveny pokročilým podavačem karet, který se automaticky přizpůsobuje tloušťce každé karty, takže není nutné tiskárnu nastavovat pro různé typy karet. Praktický křídlový otvor pro vsunutí karty a nová konstrukce dvířek pásky zjednodušují proces vsunování a vysunování, tedy celkovou obsluhu tiskárny.

Bezpečnostní funkce umožňují uzamknout kryt tiskárny a brání tak pokusům otevřít zásobník s kartami a jejich krádežím. Tiskárny jsou také vybaveny firewall bránami pro jejich autentizaci i autentizaci uživatele a vysokým stupněm šifrování, které pomáhají chránit citlivá data v prostředích, kde je jejich bezpečnost důležitá, jako je tomu u finančních institucí.

Prémiová kartová tiskárna ZC350, která je součástí řady ZC300, nabízí vyšší úroveň rychlého tisku, kódování čipových karet a tři nové pásky. Pásky společnosti Zebra obsahují zabudované inteligentní čipy, které automaticky komunikují s přístrojem, poznají, jaký typ média se používá a kolik médií je zásobováno. Je možné využít také metalické/3D prvky, které vylepšují design karty a jsou např. určeny pro VIP karty apod.

Tiskárny karet ZC300 a ZC350 jsou vybaveny grafickým barevným LCD displejem podporujícím 10 jazyků a novým otočným modulem, který umožňuje oboustranný tisk.

Úvodní foto: Zebra Technologies

Galerie


Komentáře