Nové A3 multifunkce Canonu jsou funkčně mnohem bohatší

Inovovanou platformu imageRunner Advance (IRA), do které patří šest nových řad multifunkčních tiskáren A3, představil Canon.


Canon IRA

Nové stroje, které zahrnují modely IRA C5200, 6200, 8200,  C2200, C7200 a C9200, přinášejí rychlost barevného tisku v rozmezí od 20 do 70 stran za minutu a rychlost černobílého tisku 55 až 105 stran za minutu. Všechna nová zařízení spotřebovávají méně než jeden watt v režimu spánku.

Nová generace IRA také nabízí vylepšené řízení přístupu, personalizaci, efektivnější servis a také okamžité propojení s mobilními přístroji a cloudovými službami.

Funkce, které dříve nebyly standardní součástí dodávky, jako například textově prohledávatelné formáty skenovaných souborů nebo bezpečné vymazání pevného disku, jsou nyní k dispozici v základní výbavě.

Kromě aplikace Mobile Printing nabízí Canon i řadu dalších funkcí pro tisk a skenování z a do mobilních zařízení. Canon je také certifikován a připraven pro Google Cloud Print díky nové aplikaci pro IRA, což umožňuje tisknout z různých zařízení s přístupem k internetu.

Cloud Connect navíc umožňuje uživatelům tisknout z a skenovat do Google Drive. Aplikaci eCopy Scan to Cloud zákazníci ocení při skenování do cloudových služeb, jako je například SalesForce.com.

Navíc Canon představil i jednoduché řešení pro přihlášení bez nutnosti serveru, Universal Login Manager, které je dostupné u všech nových zařízeních IRA a nabízí personalizaci, sledování využití a přístup k funkcím na úrovni jednotlivých uživatelů..

Nástroj iW Desktop Quick Printing Tool, který je dostupný přímo z pracovní plochy, zase poskytuje rychlý přístup k náhledům dokumentů, úpravám šablon a tvorbě PDF. iW Desktop dovoluje kombinovat informace z různých zdrojů a vytvářet a upravovat dokumenty pro profesionální vzhled během několika minut.Komentáře