Nové bezpečnostní řešení pro platformu Microsoft Exchange představil Eset, inovuje hlavně antispam

Vydání firemního bezpečnostního produktu Eset Mail Security pro Microsoft Exchange Server ve verzi 4.3 oznámila společnost Eset.


Mezi hlavní inovace produktu podle výrobce patří vylepšený antispam včetně možnosti nastavení citlivostních hranic (jde o precizněji definované aktivity antispamové složky ve třech úrovních), dále automatické vyloučení kritických serverových souborů ze skenování, automatické spojení dvou a více licencí se stejným zákaznickým jménem, spam log (ten zobrazuje odesílatele, adresáta, spamové skóre, klasifikuje důvody a vykonané úlohy antispamového enginu), greylisting log (zobrazuje odesílatele, adresáta a vykonané úlohy a  také zobrazuje status až do ukončení přerušeného spojení), upravený prohlížeč logů, který umožňuje vyhledávání a filtrování v logách, a konečně propracovanější strom nastavení pro intuitivní navigaci.

„Bezpečnost elektronické pošty je počáteční obranou proti epidemiím malwaru, spamovým útokům či phishingu. Mail Security pro Microsoft Exchange Server poskytuje rychlou a spolehlivou ochranu elektronické pošty s minimální zátěží pro firemní sítě," říká Pavel Luka, ředitel pro technologie společnosti Eset.Komentáře