Nové bezpečnostní sady představil Symantec – nabídnou především vyšší stupeň integrace

Čtyři nové sady řešení určené k zabezpečení a správě prostředků IT ohlásila společnost Symantec. Jde o produkty Control Compliance Suite 10.0, Data Loss Prevention Suite (DLP) 10.5, Altiris IT Management Suite 7.0 a konečně Protection Suite.


Prvně jmenovaná sada poskytuje oproti předchozí variantě propracovanější pohled na rizika, kterým je organizace vystavena v oblasti IT a souladu. Produkt také spolupracuje s řešením DLP Suite 10.5 (ten kontroluje i sociální sítě), nabízí novou součást pro hodnocení zranitelných míst infrastruktury či dynamické webové panely, jež budou schopny rychle dodat požadované informace příslušným správcům.

Altiris IT Management Suite (dříve Total Management Suite ) poskytuje úplný přehled o prostředcích IT, usnadňuje dodržování licenčních podmínek a automatizuje složité úlohy správy, například přechod na systém Windows 7. Je postavená na platformě Symantec Management Platform verze 7, která podporuje automatizaci na základě doporučených postupů a umožňuje modulární a rozšiřitelnou integraci portfolia produktů společnosti Symantec a řešení třetích stran.

Protection Suite, jež se na trhu objeví v průběhu léta, poskytuje organizacím jednotnou správu zabezpečení informací v koncových bodech, na serverech a bránách. Novým klíčovým prvkem je webová konzola Protection Center s jednotným přihlášením, která poskytne správcům úplný přístup ke správě konfigurace, generování zpráv a panelům zobrazujícím informace odpovídající různým technologiím ochrany. K dispozici bude i hostovanou formou.Komentáře