Nové dřevěné racky usnadňující montáž IT zařízení přímo v kancelářích představilo APC

Rackové stojany NetShelter CX Office Enclosure, které lze instalovat prakticky v jakémkoliv otevřeném kancelářském prostoru, představila firma APC. Díky odhlučnění je jejich provoz s integrovaným chlazením a distribucí energie podle výrobce velmi tichý, přičemž vývojáři kladli velký důraz i na design. Jsou vyrobeny z kompozitního dřeva ve třech velikostech - 18U, 24U a 38U.Vývojáři sledovali cíl eliminovat u stojanů tohoto typů jejich umístění v prostorách určených výhradně pro IT a přijít s možností instalovat síťové zařízení a servery kdekoliv. Současně byla cílem kompatibilita, snadná a rychlá stavba systému. Podle výrobce se snadno instalují a prostřednictvím plug-and-play technologie i jednoduše vzájemně propojují a zapojují.
"IT manažeři a majitelé malých firem často nemohou najít nebo vybudovat prostor pro serverové a síťové zařízení. Obvykle se tak musejí přizpůsobit neuspokojivé alternativě. Odstranit tuto nevýhodu bylo naším hlavním úkolem," komentuje tuto novou koncepci senior viceprezident divize Home & Business Networks společnosti APC Dave Johnson.
Nové stojany jsou dostupné v třech provedeních:
Model NetShelter CX AR4018 má fyzickou kapacitu 18 rackových míst, odhlučnění ve výši 18,5 dB, maximální tepelné zatížení 1,2 kW (4,100 BTU/hodinu), integrovanou distribuci napájení z 15 zdířek chráněných před předpětím a spotřebu 18 wattů.
Model NetShelter AR4024 má fyzickou kapacitu 24 rackových míst, odhlučnění ve výši 18,5 dB, maximální tepelné zatížení 2,4 kW (8,200 BTU/hodinu), integrovanou distribuci napájení z 15 zdířek chráněných před předpětím a spotřebu 38 wattů.
Model NetShelter AR4038 má fyzickou kapacitu 38 rackových míst, odhlučnění ve výši 18,5 dB, maximální tepelné zatížení 3,6 kW (12,300 BTU/hodinu), integrovanou distribuci napájení z 15 zdířek chráněných před předpětím a spotřebu 57 wattů.Komentáře