Nové multifunkce Kyocera TASKalfa nabízejí mj. vylepšené barevné podání

Novou řadu tiskových zařízení A3/A4 Kyocera TASKalfa uvedla na trh společnost Janus. Jde o pět černobílých a šesti barevných multifunkcí, jež jsou založeny na společném enginu, operativním rozhraní a softwarové platformě.


Multifunkční zařízení obsahují integrované funkce pro správu dokumentů a nabízejí rychlost tisku od 30 do 80 stran za minutu.
Zařízení TASKalfa jsou ovládána pomocí širokoúhlého barevného dotykového panelu, který uživatelům nabízí například možnost vytvořit si prostřednictvím klávesových zkratek zrychlené volby funkcí, a tím eliminovat případné pochybení a ušetřit čas.
Všechny stroje jsou založeny na společné softwarové platformě Kyocera, která podporuje bezpečnostní prvky jako IPv6 a IPSec včetně gigabitového síťového připojení.
Integrace do zakázkového zpracování dokumentů je zajištěna prostřednictvím platformy HyPAS, která umožňuje zařízení nakonfigurovat do rozhraní s DMS a ERP systémy přímo z kontrolního panelu zařízení. Složité procesy mohou být zredukovány do jednoho kliku, což zajišťuje zákazníkovi vysoký stupeň produktivity a efektivity.
Kyocera svoji novou produktovou řadu také vybavila vylepšeným amorfně-křemíkovým válcem s přídavnou vrstvou „Mega-Surface“. Výsledkem je vyšší fotosenzitivita a delší životnost válce vedoucí k větší soudržnosti barev. Nový automatický systém přenášení tonerových částic (CASS) průběžně obnovuje přenašeč v tonerovém systému, který udržuje integritu barev během životnosti zařízení.
Zařízení jsou dostupná za cenu od 91 400 Kč bez DPH.Komentáře