Nové smartphony Moto G4 a G4 Plus

Lenovo si připravilo dva nové chytré telefony Moto G4, mají mít skvělou výdrž a mnoho funkcí.

Nové smartphony Moto G4 a G4 PlusChytrý telefon Moto G4 má 5,5palcový displej s Full HD rozlišením, osmijádrový procesor, 2 GB operační paměti a podporu vysokorychlostního připojení LTE (4G).

Moto G4 se navíc může pochlubit 13Mpx fotoaparátem s funkcí HDR a bleskem se dvěma LED diodami pro lepší vyvážení barev. Díky baterii s kapacitou 3000 mAh údajně vydrží Moto G4 fungovat po celý den. V doplňkovém prodeji je k dispozici nabíječku TurboPower, která za 15 minut smartphone dobije až na dalších šest hodin provozu.

Funkce chytré správy dvou SIM karet usnadní uživatelům práci i při hovorech. Smartphone si zapamatuje, kam ze které SIM karty nejčastěji voláte, a příště pro volané číslo navrhne správnou kartu.

Smartphone Moto G4 Plus vychází z G4 a Plus znamená, že má něco navíc. Tady to je 16Mpx fotoaparát se dvěma pokročilými způsoby automatického zaostřování. Vybaven je čtečkou otisků prstů pro rychlé odemykání bez použití hesel.

Nová generace smartphonu Moto G4 je na našem trhu dostupná za cenu od 6 999 Kč s DPH. Chytrý telefon Moto G4 Plus je dostupný za 7 499 Kč včetně DPH.

Úvodní foto: Lenovo

Galerie

Komentáře