Nové tiskárny Sharp se snímačem pohybu

Společnost Sharp přidala do barevné řady A3 tři modely multifunkčních přístrojů (MX-4070N, MX-3570N a MX-3070N) vhodné pro malé a středně velké podniky. Všechny nabízející snadné používání, upravitelné uživatelské rozhraní, snadnou integraci do existujících IT systémů ve třech různých rychlostních řadách.

Nové tiskárny Sharp se snímačem pohybu


Použitím chytrých technologií, například Office Direct Print pro soubory MS Office a pokročilému propojení s cloudem umožňují barevné MFZ MX snadný přístup ke sdíleným informacím a poskytují mobilním pracovníkům svobodu a flexibilitu tisku z preferovaných osobních zařízení.

Zařízení Sharp využívají snímač pohybu a v okamžiku, kdy snímač zjistí blížícího se uživatele, probudí zařízení z režimu spánku – tak šetří čas a zvyšují produktivitu, neboť zařízení je vždy připraveno a současně šetří peníze společnosti.

Uživatelé mohou přímo v MFZ tisknout soubory Microsoft Office (pptx, xlsx, docx) – z USB paměti, což je ideální pro pracovníky, kteří navštěvují zákazníky. Výklopná dotyková obrazovka LCD s úhlopříčkou 10,1“ a zjednodušeným uživatelským rozhraním umožňuje intuitivní procházení funkcí MFZ, včetně přístup k návodu k použití a jednoduchých úprav pomocí přetažení, zatímco skenování OCR umožňuje skenování prohledávatelných souborů PDF nebo sady Office a rychle konvertuje naskenované vytištěné dokumenty.

Toto řešení tisku umožňuje uživatelům zasílat dokumenty do hlavního MFZ, které úlohu uloží k ověření a uvolní až z pěti MFZ propojených v síti, bez potřeby použití tiskového serveru. IT správci také využijí výhod automaticky vysunovaného toneru a možnosti nastavení úrovně, při níž se cartridge vysune; tak se minimalizuje odpad a zvyšuje se potenciál zisku.

Úvodní foto: Sharp


Komentáře