Nové záznamové systémy pro bezpečnostní videa automaticky najdou IP kamery v síti

Novou řadu síťových videozáznamových zařízení (NVR) s rozšířenými funkcemi pro bezpečnostní kamerové systémy uvedlo na náš trh LenovoEMC. Nabízejí mimo jiné rozšíření možnosti záznamu a sdílení či ukládání bezpečnostních videosouborů.

Nové záznamové systémy pro bezpečnostní videa automaticky najdou IP kamery v síti


Uživatelům jsou k dispozici tři modely: dvoudiskový px2-300d NVR obsahující úložiště o kapacitě 4 TB a licenci pro 4 kamery, a dále dvěma verzemi čtyřdiskového zařízení px4-300d NVR, z nichž jedna má kapacitu 4 TB a licence pro 8 kamer a druhá úložiště 8 TB a licence pro 16 kamer.

Všechny modely také zahrnují software Milestone Arcus, který například po spuštění automaticky vyhledá připojené kamery v síti a zajistí jejich konfiguraci v systému. Je proto vhodný pro zákazníky, kteří chtějí přejít z analogových kamer na technologii IP síťových kamer.

Mezi hlavní funkce nových síťových videozáznamových zařízení patří automatická instalace, rozsáhlé možnosti záznamu videa, podpora širokoúhlých IP kamer a podpora analogových kamer prostřednictvím doplňkové 16kanálové PCIe karty. Nová řešení také kromě funkcí zařízení pro správu videa slouží jako plně vybavené úložiště NAS.

Síťová videozáznamová zařízení by měla být na trhu od června tohoto roku. Ceny začínají přibližně na 1199 EUR (bez DPH)za model px2-300d NVR.

 

Funkce nových síťových videozáznamových zařízení podle výrobce:

  • Automatická instalace – bez nutnosti konfigurace, zprovoznění během několika minut
  • Kromě funkcí zařízení pro správu videa slouží jako plně vybavené úložiště NAS.
  • Podporuje analogové kamery prostřednictvím doplňkové 16kanálové PCIe karty. Zákazníci, kteří mají analogové instalace, tak mohou snadno používat stávající infrastrukturu a postupně migrovat na IP řešení.
  • Již od začátku podpora širokoúhlých IP kamer a neustále se rozrůstající seznam kompatibilních kamer
  • Rozsáhlé možnosti záznamu videa:

–      Detekce pohybu

–      Živý obraz i záznam

–      Export důkazních záznamů

–      Živý obraz v mobilní aplikaci pro iOS a Android

–      Zasílání výstrah

Úvodní foto: © semisatch - Fotolia.com


Komentáře