Novou doživotní záruku na produkty nabízí HP

Divize HP Networking oznámila nabídku, která přináší zákazníkům využívajícím síťové technologie HP nepřetržitou telefonickou podporu po dobu až tří let bez dodatečných nákladů. Služby odborných konzultantů po telefonu mohou zákazníci využívat podle potřeby kdykoli kdekoli.

Novou doživotní záruku na produkty nabízí HP


Nová HP Lifetime Warranty 2.0 (doživotní záruka 2.0) vychází za stávající nabídky doživotní záruky, kterou doplňuje o nepřetržitou telefonickou podporu pro řešení HP FlexCampus, HP FlexBranch a produkty určené malým a středním firmám na dobu až tří let. Celá nabídka je zahrnuta v kupní ceně produktů a pro zákazníky neznamená žádné dodatečné náklady.

„Síťové prvky a technologie dnes vyžadují nepřetržitou podporu, aby se zabránilo prodlením nebo výpadkům,“ řekl Rob Enderle, hlavní analytik společnosti Enderle Group. „Zajištění kontinuity provozu je naprosto prioritní pro každou firmu a díky doživotní záruce 2.0 od HP mají zákazníci možnost využívat jedinečnou kombinaci doživotní záruky, nepřetržité telefonické podpory i výměny hardwaru bez jakýchkoli dodatečných nákladů. HP je v této oblasti lídrem trhu – jeho nová podpora reálně pomůže zákazníkům ušetřit rozpočet a okamžitě řešit případné problémy.“

Doživotní záruka 2.0 společnosti HP zahrnuje také výměnu hardwaru během následujícího pracovního dne (včetně ventilátorů či napájecích zdrojů), stejně jako technickou podporu a bezplatný upgrade softwaru po celou dobu životnosti výrobku.

Doplňkové služby pro zajištění kontinuity provozu
Kromě doživotní záruky 2.0 nabízí HP i další doplňkové služby, které pomohou zákazníkům minimalizovat rizika případného selhání síťové infrastruktury:
Služby HP Proactive Care zajišťují prevenci možných problémů či výpadků a snaží se jim předcházet tak, aby vůbec nenastaly.
Služby HP design, validate and deploy zprostředkovávají zákazníkům přístup k síťovým expertům, kteří jim pomohou najít nejvhodnější řešení pro každou situaci a zprovoznit jej v nejkratší možné době.

„Organizace utrácejí miliony za rozšířenou podporu, aby využily všech dostupných možností pro zajištění maximální dostupnosti jejích sítí," řekl Tomáš Kubica, technologický ředitel HP Networking v České republice. „Díky HP mohou tyto miliony ušetřit – doživotní záruka 2.0 s nepřetržitou 24/7 telefonickou podporou je ekonomickým impulzem, jenž jim pomůže snížit provozní náklady na IT infrastrukturu.“

 „Vylepšená HP doživotní záruka 2.0 nám přináší skvělou příležitost, jak nabídnout přidanou hodnotu i našim zákazníkům,“ řekl John Barker, prezident společnosti Versatile Communications. „Naši zákazníci se neustále snaží najít nové efektivní způsoby, jak zajistit nejlepší podporu jejich síťové infrastruktury, a HP doživotní záruka 2.0 pro ně představuje tu správnou cestu."

Ceny a dostupnost
HP doživotní záruka 2.0 je již celosvětově dostupná pro řešení HP FlexCampus, HP FlexBranch a produkty určené malým a středním firmám bez jakýchkoli dodatečných nákladů. Po dobu až tří let mohou využívat nepřetržitou telefonickou podporu, která je zahrnuta v ceně vybraných produktů.

Úvodní foto: © Hewlett-Packard


Komentáře