Nový Brightmail od Symantecu nabízí šifrování e-mailů i ochranu v reálném čase

Brightmail Gateway ve verzi 9.0 představila společnost Symantec. Jedná se o platformu pro zabezpečení zpráv, která byla nově rozšířena o vylepšenou ochranu před hrozbami v reálném čase a hostovanou službu pro šifrování e-mailů. Na trhu by se měla objevit ještě před letošními prázdninami.


Novinka, jež je také součástí sady Protection Suite Enterprise Edition, obsahuje mimo jiné pokročilý modul strojového učení, který pomocí fuzzy inteligence identifikuje cílené podvody či phishingové útoky a podle výrobce tak chrání před málo rozšířenými hrozbami, které však způsobují vysoké škody.

Brightmail Gateway 9.0 má také novou architekturu integrace adresářů LDAP a karantény nevyžádané pošty, která zákazníkům poskytuje vyšší výkon a škálovatelnost. To umožňuje přizpůsobit podporu ověřování příjemců, autentizace, překladu adres a směrování e-mailů firemní infrastruktuře LDAP ve velmi rozsáhlých podnikových instalacích.

Model Brightmail Gateway 9.0 Small Business Edition je navíc přizpůsobený pro podniky s méně než 250 uživateli a je prý možno jej nainstalovat do 15 minut. K dispozici je jako fyzické zařízení, nebo jako virtuální zařízení v systému VMware.Komentáře