Nový ERP od Arbesu nabízí reportingový systém i podporu QR kódů

Novou verzi svého ERP systému FEIS uvedl na trh Arbes. Varianta 16 nabízí kromě drobných úprav a vylepšení také dvě zásadní vylepšení – podporu QR kódů a nový reportingový modul.

Nový ERP od Arbesu nabízí reportingový systém i podporu QR kódů


FEIS nově umí vygenerovat a do tisku umístit QR platbu, tedy kód s platebními údaji vystavené faktury, aby měl každý zákazník možnost platbu jednoduše mobilním zařízením načíst a ihned uhradit.

Současně je možné si zobrazit jakéhokoliv partnera ze systému FEIS ve formátu QR vizitky a snadno jej tak přenést do mobilního zařízení mezi ostatní kontakty.

Druhou významnou novinkou je nový modul FEIS Reporting, který je postaven na platformě Arbes Reporting. Slouží pro účely reportingu a analýzy ekonomických dat.

V základním konfiguračním balíčku je součástí modulu sada předdefinovaných reportů/dashboardů a analytická vrstva v podobě OLAP kostek, která umožňuje snadnou analýzu účetních dat jednoduchým přetahováním atributů myší.

Řešení je libovolně rozšiřovatelné o další datové oblasti nejenom ze systému FEIS, ale dalších provozních systémů, čímž se podle dodavatele může stát centrálním reportingovým systémem organizace.

Úvodní foto: © Scanrail - Fotolia.com


Komentáře