Nový klient ICQ nativně podporuje sociální sítě typu Facebook

Novou verzi softwaru ICQ 7 uvedla na trh společnot ICQ. Podle výrobce nabízí platformu sociálního klienta – tj. integraci IM komunikačního nástroje pro sdílení obsahu s nejužívanějšími sociálními sítěmi jako Facebook nebo Twitter.


ICQ 7 poskytuje podle vedení ICQ optimální integraci mezi uživateli osobního komunikačního nástroje a jejich on-linových sociálních aktivit. Vedle klasického seznamu kontaktů může uživatel nyní v rámci ICQ najít seznam přátel z různých sociálních sítí, a to vše v reálném čase.

Uživatelé prý již nemusí otvírat prohlížeč a přihlašovat se do každé sítě, ve kterých jsou členy- najdou vše na ICQ. Uživatelé mohou také komentovat novinky se svými přáteli přímo z ICQ a jejich komentáře budou automaticky zveřejněny na příslušné sociální síti.

Verze ICQ 7 dnes nabízí integraci se sociálními sítěmi Facebook, YouTube, Twitter a Flickr.

Nová verze ICQ 7 rovněž zavádí status updatování na tzv. jedno kliknutí, což znamená, že uživatelé si mohou vybrat, na kterých z podporovaných sociálních sítí chtějí zveřejnit své osobní zprávy, to vše pohodlně prostřednictvím rozhraní ICQ 7.

ICQ 7 také nabízí inovované uživatelské rozhraní, software plně kompatibilní se všemi verzemi systému Microsoft Windows, včetně Windows 7. Další zlepšení zahrnují barevná schémata či nový uživatelský profil s aktuálními informace o uživatelích informačních kanálů a obrázků, které je možno sdílet s přáteli.Komentáře