Nový MailArchiver od GFI poskytuje výrazně rychlejší vyhledávání archivovaných zpráv i řadu samoobslužných funkcí

MailArchiver 2011, nejnovější verzi svého softwaru pro archivaci elektronické pošty, uvedla na náš trh společnost GFI Software. Novinka nabízí mimo jiné automatickou správu archivace či možnosti rychlejšího a komplexnějšího vyhledávání uložených e-mailů.


Nová verze také poskytuje řadu funkcí podporujících uživatelskou přívětivost a snižujících zátěž kladenou na administrátory, včetně webového rozhraní, které převádí zálohování a obnovu elektronické pošty mezi samoobslužné aktivity.

MailArchiver slouží jako centrální místo pro řešení problémů se správou elektronické pošty na poštovním serveru Exchange. Řešení pomáhá administrátorům spravovat archiv veškeré podnikové e-mailové korespondence, významně omezovat nároky na Exchange server, řídit a redukovat závislost firmy na souborech PST a zároveň splňovat rostoucí objem nejrůznějších regulatorních požadavků, tzv. e-discovery a další legislativy. MailArchiver podle výrobce rovněž vyžaduje jen minimum administrace.

 

Nové funkce verze 2011 podle dodavatele zahrnují:

• Automatická správa archivace: MailArchiver 2011 eliminuje potíže při vytváření a zavádění nových archivů postavených na SQL Express a NTFS. Administrátorovi stačí jednoduše definovat okamžik, kdy by MailArchiver měl zavést nový archiv, a řešení se samo postará o zbytek. To znamená, že zákazníci si nemusejí opatřovat nákladnou licenci na SQL Server – jako třeba jejich konkurenti.

• Rychlejší, komplexnější vyhledávání: Funkce vyhledávání byla inovována a nyní je až o 30 % rychlejší. Nové možnosti vyhledávání (operátory „a“, „nebo“, negace) umožňují uživatelům provádět cílenější vyhledávání tak důležité při eDiscovery a procesech pro řízení znalostí.

• Nové uživatelské rozhraní: Díky využití nejnovějších webových technologií nabízí nové uživatelské rozhraní snazší navigaci jak pro prvouživatele, tak pro zkušené administrátory potřebující řešit úkoly rychle a intuitivně.

• Ovládací panel: Grafický, dynamický ovládací panel zobrazuje klíčové informace o stavu archivu na první pohled velmi přehledným způsobem, což usnadňuje odchycení potenciálních chyb ještě před tím, než se stanou.

• Snadná instalace: MailArchiver dokáže automaticky konfigurovat žurnálování a synchronizaci složek v rámci Exchange. Eliminací nejasností a dohadů při konfiguraci jsou administrátoři schopni zabezpečit plný výkon řešení mnohem rychleji.

• Podpora skupin Active Directory: Zjednodušuje administraci díky možnostem administrátora specifikovat celé skupiny uživatelů namísto jednotlivých uživatelů.

• Rychlá obnova poštovních schránek: Obnovuje všechny nebo jen některé z archivovaných e-mailů uživatele do jeho poštovní schránky.Komentáře