Nový modul ePodatelny představilo AEC – nabízí podporu pro datové schránky

Nový modul řešení elektronické podatelny, který slouží k přímému napojení na Informační systém datových schránek (ISDS), představila firma AEC, dceřiná společnost Cleverlance Enterprise Solutions.


Výhodou řešení ePodatelna je podle výrobce možnost snadného napojení na již provozované systémy pro řízení oběhu dokumentů ve společnosti (DMS systémy, spisové služby apod.). Podání a datové zprávy jsou pak dle nastavených pravidel předávány přímo do používaného systému - uživatelé tak mohou s jednotlivými dokumenty pracovat v pro ně důvěrně známém prostředí.

Řešení plně respektuje požadavky právních norem, které se vztahují k problematice elektronického podpisu, elektronických podatelen a datových zpráv v oblasti veřejné správy.

Neméně důležitým hlediskem je maximální bezpečnost řešení. AEC ePodatelna, jako prý jeden z mála dostupných produktů na trhu, umožňuje obousměrné šifrování komunikace pomocí silné asymetrické kryptografie.AEC ePodatelna standardně podporuje napojení na spisové služby z produkce společností ICZ, Vera, AIP Safe a 5P a nově i na DMS systémy postavené na technologii Microsoft SharePoint.Komentáře
K tomuto článku není připojena žádná diskuze, nebo byla zakázána.