Nový ZoneAlarm využívá pro detekci malwaru cloud, navíc disponuje silnými rodičovskými kontrolami

Novou verzi svého bezpečnostního řešení ZoneAlarm představila firma Check Point. Varianta 2012 disponuje pokročilými technikami antiviru, který využívá ZoneAlarm DefenseNet k zastavení existujících a nově vznikajících útoků. Ten vychází z cloudové služby k detekování nových aplikací a hrozeb, kterých se objevuje více než více 50 000 denně.


Navíc funkce, jako je soukromé prohlížení (Private Browsing), služba Data Lock – šifrování pevného disku, bezpečná kontrola Facebooku - SocialGuard Facebook a nové funkce pro rodičovskou kontrolu umožňují chránit uživatele a rodiny ve více úrovních.

„Během roku je infikován každý třetí počítač. Ze statistiky je zřejmé, že lidé potřebují agresivnější a komplexnější bezpečnostní řešení,” říká Abdul Bari, viceprezident pro prodej koncových produktů ve firmě Check Point Software Technologies. „Nové technologie, které uvádíme v naší aktuální bezpečnostní sadě ZoneAlarm 2012, cílí na identifikování hrozeb a poskytují koncovému uživateli maximum bezpečí s minimem námahy z jeho strany.”

Ovládací prvky rodičům umožňují omezovat čas strávený on-line nebo při hraní her, zablokovat pornografii, nenávistné stránky, chaty, on-line hazardní hry, zabránit obtěžování a chrání před nevhodným chováním ze strany jiných uživatelů, včetně řady dalších možných funkcí a nastavení.

Pro rodiče, kteří chtějí sledovat ještě více aktivity svých dětí na internetu a kteří si zakoupili novou nebo obnovenou verzi produktů ZoneAlarm v průběhu měsíce června, obdrží také jeden rok předplatného na službu ZoneAlarm Social Guard, nové firemní aplikace pro Facebook.

Tato nová sociální síťová platforma chrání uživatele i jejich děti před cizími lidmi, napadením účtu, kyberšikanou a nebezpečnými odkazy. Uživatelé bezpečnostních sad ZoneAlarm 2012 také ocení nové uživatelské rozhraní spolu s rychlejší počáteční instalací. Nová vylepšení propůjčují silnému bezpečnostnímu řešení jednoduchost při používání, snadnou instalaci a ovládání pro každého člena rodiny.

 

Další funkce novinky podle výrobce:

  • Režim soukromého prohlížeče nejen, že vymaže stopy po surfování uživatele, ale také virtualizuje, šifruje a maže všechny aktivity a obsah, který se zobrazil v prohlížeči - i jeho pluginech. Ostatní nemohou vidět to, co viděl daný uživatel.
  • Služby pro ochranu identity monitorují platební aktivity uživatele a upozorní na podezřelé aktivity, popřípadě poskytnou napadeným pomoc při nápravě.
  • ZoneAlarm Datalock automaticky šifruje pevný disk, aby ostatním zabránil v prohlížení v PC, laptopu nebo netbooku uživatele, a to i při krádeži nebo při ztrátě.
  • ZoneAlarm SocialGuard chrání uživatele a děti uživatelů na Facebooku před cizími lidmi, napadením účtu, kyberšikanou a nebezpečnými odkazy.

Nové produkty jsou dostupné na adrese výrobce. Cena začíná na 59,95 dolarech za ZoneAlarm Antivirus & Firewall a ZoneAlarm Pro Firewall, ZoneAlarm Internet Security Suite je dostupný od 69,95 dolarů a ZoneAlarm Extreme Security od 79,95 dolarů.Komentáře