O budoucnosti podnikového softwaru se bude diskutovat na konferenci Inforum Praha 2009

Společnost Infor oznámila, že její každoroční uživatelská konference Inforum Praha 2009 letos proběhne 20. ledna v Břevnovském klášteře. Na konferenci se setkají zákazníci, partneři a odborníci společnosti Infor, kteří chtějí získat nové zkušenosti či zvýšit hodnotu implementovaných řešení Infor.


Účastníci konference budou mít možnost vyslechnout si nejrůznější vzdělávací přednášky, zákaznické případové studie a produktové informace. Konference se zúčastní regionální top management Infor, především Wolfgang Kobek, viceprezident Infor Central & Eastern Europe, Thomas Jensen, ředitel divize Business Consulting, a Pavel Jelínek, ředitel divize Professional Services Infor v České republice.

Wolfgang Kobek bude na konferenci Inforum Praha 2009 ve své přednášce „Infor, the big picture“ prezentovat strategii společnosti Infor a vývoj podnikového softwaru do budoucna. Thomas Jensen bude diskutovat vliv hlavních podnikových trendů na softwarový průmysl, včetně globalizace, mobility a spolupráce, a způsobu, jakým se bude podnikový software ubírat nadále. Jensen bude také hovořit o vývoji platformy Infor Open SOA a dá nahlédnout „pod pokličku“ hlavních inovací, které uživatelé mohou očekávat od společnosti Infor.

Pro registraci a více informací o konferenci Inforum, viz http://cz.infor.com/inforum-praha.Komentáře