O2 nabízí nákupy v obchodě Google Play i bez platební karty

Uživatelé služeb O2 mohou v Google Play nově platit také prostřednictvím mobilní platby (m-platby). Částka se jim přitom objeví v měsíčním vyúčtování, respektive se odečte z kreditu.


Novinka ale zatím platí jen pro mobily nebo tablety s operačním systémem Android. Jedinou podmínkou je aktivní služba m-platba, kterou ale mají rezidentní zákazníci aktivovanou automaticky. Firemní uživatelé si m-platbu mohou aktivovat v on-line samoobsluze Moje O2.

" Platba přes O2 přináší možnost zaplatit za aplikace, hry či hudbu jednoduše a bezpečně, bez nutnosti zadávat údaje z platební karty," říká Jindřich Fremuth, ředitel divize Rezidentní zákazníci v O2.

Pokud zákazník chce za služby zaplatit prostřednictvím O2, stačí jako způsob úhrady zvolit platbu přes O2, ostatní postup při nákupu v Google Play zůstává stejný. Maximální hodnota jedné transakce při platbě přes O2 je nastavena na 1 500 korun, měsíčně může zákazník utratit maximálně 5 000 korun.

V souvislosti se spuštěním služby připravilo O2 ve spolupráci se společností Gameloft tři hry za výhodnější cenu - do konce prosince za hry The Amazing Spiderman 2, Mortal Kombat 4 nebo Asphalt 7 zaplatí 19,50 Kč.
Komentáře