Obchod s podporou umělé inteligence

Na začátku roku se E Linkx majetkově propojila se společností LiveSale. LiveSale je startupová společnost, která na trh přináší obchodní platformu zaměřenou on-line prodej a zákaznickou péči s využitím AI.

Obchod s podporou umělé inteligence


LiveSale je specialista na obchod, zvyšování konverze a interaktivní telemarketing. Nejde o běžný omnichannel nástroj, ale řešení, které má reflektovat potřeby firem, tedy nejen komunikaci, ale i organizaci práce, odměňování, analytiku a další.

„Společnosti, které realizují značnou část tržeb z kamenných poboček, utrpěly díky současné situaci s COVID-19 značnou ztrátu. Řadí se mezi ně elektro retail, nábytek, automotive, finanční služby, fashion, beauty a celá řada dalších segmentů. Prodejci a obchodníci zůstali bez využití a LiveSale jim nabízí možnost, jak je rychle vrátit do proces,“ říká Jan Vlk, CEO LiveSale.

„Většina našich zákazníků využívá ke svému obchodu především e-shop. Podpora on-line prodeje je pro ně tedy klíčová. S LiveSale mohou přesvědčit ke koupi větší procento nakupujících, dodává Lumír Kunath, výkonný ředitel E Linkx.

E Linkx je součástí skupiny eD group, která se nově zaměřuje na technologické projekty a startupy, které pomáhají obchodu.

Úvodní foto: Fotolia @ BillionPhotos.com


Komentáře