Obří interaktivní monitor Sharp s úhlopříčkou 80“

Společnost Sharp poprvé představí Big Pad PN-80TC3, dotykovou obrazovku pro spolupráci s úhlopříčkou 80“. Monitor byl na trh střední a východní Evropy oficiálně uveden v prosinci.

Obří interaktivní monitor Sharp s úhlopříčkou 80“


Big Pad PN-80TC3 vychází z odkazu řady interaktivních plochých displejů Sharp a přináší reagující a intuitivní obrazovku s úhlopříčkou 80“.

Pokročilý algoritmus vzorkování 220Hz rozpoznává až deset bodů kontaktu a díky použití citlivých per mohou zápis provádět až čtyři lidé najednou - mohou psát, kreslit a tak podpořit kreativní schůzky, školení a setkání zaměřená na plánování. Propojit lze několik displejů a tak vytvořit zvětšenou dotykovou plochu s funkcí Multi-Board.

Uživatelé mohou volně prezentovat soubory, fotografie, video nahrávky a zvuky na neuvěřitelně hladký povrch dotykové obrazovky prostřednictvím kapacitní technologie (P-CAP). Mohou spolupracovat na jednom nebo na více plochách, s použitím dotykových per nebo lze jejich obrazovky sdílet na mobilní zařízení.

Zařízení je vybavené softwarem, který podpoří konfigurace více zařízení i v prostředích s vysokými požadavky na bezpečnost dat a sdílení souborů. Touch Display Link 2.0 umožní bezdrátové sdílení obsahu obrazovky s až 50 mobilními zařízeními. 

Úvodní foto: Sharp


Komentáře