Océ uvádí produkční UV tiskárnu Arizona 550 GT

Společnost Océ oznamuje uvedení nové UV tiskárny s označením Océ Arizona 550 GT. Jedná se o produkční tiskárnu s největším výkonem (až 67 m2/hod v express módu) z celé řady tiskáren Arizona.


Arizona 550 GT je schopna tisknout POP aplikace rychlostí 40 m2/hod a klade důraz na přidanou hodnotu. Grafická tiskárna Océ Arizona 550 GT používá UV vytvrzovatelné inkousty a technologii Océ VariaDot, čímž dle výrobce dosahuje téměř fotografických tisků na libovolné materiály. Tiskárna (flatbed) umožňuje tisknout na velké množství deskových materiálů s rozměry 1,25 x 2,5 m a dohromady s jednotkou tisku na rolové materiály může potiskovat role do šíře až 220cm. Doplňkem je možnost tisku bílou barvou ve speciálních režimech (podkladová, přetisková, přímá barva).

Celý systém Océ Arizona 550 GT je navržen dle výrobce tak, aby minimalizoval riziko přechodu z anologové na digitální tiskovou technologii. Již zmiňovaný Express tiskový mód nabízí rychlost až 67 m2/hod, což je téměř třikrát rychleji, než u předchozí generace tiskáren Océ Arizona 350 GT.Komentáře